Yhteystiedot

Etusivu>Yhteystietomme

Kanta-Hämeen Muistiyhdistys ry
Muistiluotsi Kanta-Häme, asiantuntija- ja tukikeskus

Kasarmikatu 12, 13100 Hämeenlinna
Toimisto puh. 044 726 7400
info(at)muistiaina.fi

Tilitietomme: Op Etelä-Häme FI8156800020140188

Toimistomme aukioloajat:

Tiistai klo 10-14
Keskiviikko klo 10-14
Torstai klo 10-14

Perjantai – Maanantai suljettu

Mahdollisuus on sopia myös erillisistä tapaamisajoista.


Henkilökunta

Toiminnanjohtaja
Anna Myllymäki

puh. 044 775 4455
anna.myllymaki@muistiaina.fi

Muistiasiantuntija
Marko Mustiala

puh. 044 726 7400
marko.mustiala@muistiaina.fi

Vertaistoiminnan vastaava
Saila Lehtonen

puh. 040 824 5948
saila.lehtonen@muistiaina.fi

Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
Tiina Leiskamo
puh. 044 493 2388
tiina.leiskamo@muistiaina.fi

Siru on meidän järjestöassistenttimme.

Järjestöassistentti, Digineuvonta
Siru Alakangas
puh. 044 796 8060
siru.alakangas@muistiaina.fi

Milkan tunnistat punertavista hiuksista.

Hankevastaava
Milka Lintinen
Oman elämäni sävelet -hanke
puh. 044 493 2571
milka.lintinen@muistiaina.fi

Tiina Kuopanportti
Hanketyöntekijä

Oman elämäni sävelet -hanke
Puh. 044 493 2572
tiina.kuopanportti@muistiaina.fi

Voit jättää yhteydenottopyyntösi tai terveisesi tällä lomakkeella: